Specjalista do spraw marketingu

Miejsce pracy: Kraków

Jeśli:

  • kończysz studia lub jesteś absolwentem
  • jesteś osobą uporządkowaną, skrupulatną, samodzielną i otwartą na nowe wyzwania

Twoim zadaniem będzie:

  • tworzenie i realizacja strategii marketingowej
  • aktywne pozyskiwanie klientów,
  • budowanie i utrzymywanie relacji z kontrahentami,
  • przygotowywanie ofert handlowych,

Wymagania:

  • umiejętność kreatywnego myślenia i poszukiwania nowych rozwiązań
  • umiejętność obsługi komputera w tym pakietu MS Office lub Libre Office
  • realizacji założonych celów,
  • znajomość j. angielskiego.
  • umiejętność nawiązywania relacji, prowadzenia rozmów handlowych
  • dobre zdolności komunikacyjne,
  • znajomość obszaru Social Media
  • mile widziana osoba lubiąca nowinki technologiczne oraz informatykę

Oferujemy:

  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • laptop i telefon służbowy,
  • wsparcie merytoryczne,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • udział w ciekawych projektach.

Czekamy na Twoją aplikację!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w bazie danych Saypromotion Sp. z o.o. oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”

Programista – Stażysta

Opis stanowiska:

  • Budowa, utrzymanie i rozwój systemów informatycznych.
  • Rozwiązywanie problemów.

Wymagania:

  • Dobra znajomość jednego z języków programowania: PHP, Java, Javascript.
  • Znajomość jednego z framework-ów do tworzenia aplikacji webowych z wykorzystaniem baz danych.
  • Znajomość CSS, HTML.
  • Umiejętność pisania procedur i zapytań SQL.
  • Umiejętność obsługi systemów Windows i Linux.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z dokumentacji technicznej.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Autonomię – programiści, którzy z nami współpracują mają decydujący wpływ na definiowanie zadań, wybór technologii i sposobu realizacji projektów; doceniamy zaangażowanie
  • Rozwój – stawiamy na ludzi dążących do osiągnięcia mistrzostwa, oczywiście jednocześnie  rozumiemy, że każdy jest na innym etapie tej drogi; staramy się wspierać, wybieramy najnowsze technologie, premiujemy niebanalne rozwiązania i kreatywność
  • Cel – systemy, które tworzymy są często używane przez dziesiątki tysięcy użytkowników, ale bardzo ważny jest dla nas powodzenie każdego projektu; nastawienie na sukces jest dla nas bardzo motywujące, ale zdajemy sobie sprawę, że jak ważne jest też poczucie bezpieczeństwa, dlatego staramy się precyzyjnie i jasno planować prace i chronić zespół w przypadku niepowodzeń

Rekruter – Stażysta

Jeśli do nas dołączysz, Twoje przyszłe obowiązki będą obejmowały:

  • Udział w projektach rekrutacyjnych w branży IT (rekrutacje dla największych i najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku ale też rekrutacje do naszego działu IT)
  • Poszukiwanie kandydatów spełniających oczekiwania klienta i kontakt z nimi
  • Poszukiwanie nieszablonowych sposobów dotarcia do interesujących kandydatów

Oczekujemy od Ciebie:

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Dyspozycyjności co najmniej 30h/tydzień
  • Wysokich umiejętności interpersonalnych
  • Umiejętności obsługi programów biurowych
  • Otwartości na nowe zadania, dokładności i skrupulatności
  • Zainteresowania rekrutacją

Oferujemy:

  • Szkolenia z zakresu najnowszych i najskuteczniejszych metod pozyskiwania kandydatów z rynku IT
  • Po odbytym stażu szansę na pozostanie i pracę w naszym zespole!
  • Współpracę ze specjalistami w branży i zdobycie cennego doświadczenia zawodowego
  • Autonomię – nasi współpracownicy mają decydujący wpływ na definiowanie zadań i sposobu realizacji projektów; doceniamy zaangażowanie
  • Rozwój – stawiamy na ludzi dążących do osiągnięcia mistrzostwa, oczywiście jednocześnie  rozumiemy, że każdy jest na innym etapie tej drogi; staramy się wspierać, wybieramy najnowsze technologie, premiujemy niebanalne rozwiązania i kreatywność
  • Cel – bardzo ważne jest dla nas powodzenie każdego projektu; nastawienie na sukces jest dla nas bardzo motywujące, ale zdajemy sobie sprawę, że jak ważne jest też poczucie bezpieczeństwa, dlatego staramy się precyzyjnie i jasno planować prace i chronić zespół w przypadku niepowodzeń

Nie wahaj się! Czekamy właśnie na Ciebie!

LET'S STAY

IN CONTACT